AQUACUT

AQUACUT
AquaCut, termal veya mekanik streslere maruz kalamayan geniş bir malzeme yelpazesini işlemek üzere tasarlanmış yüksek hassasiyetli bir CNC kesme makinesidir. Metal, taş, mermer, zırhlı cam, seramik, plastik, ahşap, dalgalı karton, köpük malzeme ve sandviç malzemeler de dahil olmak üzere çeşitli malzemeler için saf su veya aşındırıcı kesme uygulanabilir. Makine, 5 eksenli su jeti rotatörü ile donatılabilir ve aynı zamanda plazma veya delme ve diş açma üniteleri ile birleştirilebilir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Çalışma uzunluğu 3000 - 18000 mm
Çalışma genişliği 1500 - 4000 mm 
Maks. takım istasyonu sayısı 4
Plazma ile kesilen malzemenin maksimum kalınlığı plazma kaynağına bağlı olarak değişir
Sujetiyle kesilen malzemenin maksimum kalınlığı 200
Eğimli kesim var (aksesuarlara bakınız)
Boru kesim harici olarak alın
Kılavuz çekimi M3 - M12
Pozisyonlama hızı maksimum 56 m/dak
İki yönlü tekrarlanabilirlik 0.05 mm/m

Yüksek Hassasiyetli Su Jeti Kesim Teknolojisi
MicroStep'in su jeti kesim teknolojisi ile olağanüstü hassasiyet ve çok yönlülüğe ulaşın
İnce Kontürler ve Keskin Kesimler:
Taş, çelik, cam, lastik, ahşap ve sandwich malzemeler dahil olmak üzere çeşitli malzemelerde termal stres olmaksızın 150 mm'ye kadar kesim imkanı sağlayarak, kesimlerde hassasiyeti ondalık kesirlerle koruyun.

Akıllı Eğim Telafi Sistemi:
MicroStep'in Uyarlamalı Eğim Telafi Sistemi (ABC), kesilen parçalarda ± 7° aralığında eğim açılarını ayarlayarak, yüksek hassasiyeti ve paralelliği korur

Eğimli Kesimde Mükemmellik:
ACTG teknolojisiyle 45°'ye kadar otomatik kalibrasyon sağlayarak, güvenilirlik, hassasiyet ve bakım için minimum kesinti süresi sunar.

Verimli Su Tankı Temizliği:
Sürekli olarak su tankını temizleyen otomatik abrazyon çıkarma sistemi, makinenin verimliliğini artırırken kesinti süresini en aza indirir

Dayanıklı Bileşenler:
Paslanmaz krom kaplı lineer kılavuzlar ve tüm eksenlerdeki sızdırmaz koruyucu kapaklar, aşınmaya ve korozyona karşı koruma sağlayarak bileşen ömrünü uzatır.

AquaCut, termal veya mekanik streslere maruz kalamayan geniş bir malzeme yelpazesini işlemek için tasarlanmış yüksek hassasiyetli bir CNC kesme makinesidir.
Projenizle İlgili Detayları Konuşmak İçin Bize Ulaşın

+90 549 674 10 30