DS-B

DS-B

DS-B, kare veya dikdörtgen kesitli hohlprofillerin çift taraflı yüksek verimlilikte matkaplanması ve diş açma işlemleri için tasarlanmıştır. Makinenin çalışma alanı, iki adet kule matkap başlığına (her biri 6 araç konumuna sahip) sahip döner matkap desteklerinden oluşur. Makine, fabrika iş akışında yüksek seviyede otomasyon için tasarlanmış olup profilin otomatik olarak yüklenmesi ve boşaltılması, transversal zincir konveyörler aracılığıyla gerçekleştirilir. Profil, bir tutucu tarafından kavrandıktan sonra makinenin çalışma alanına hareket eder ve profil kenarı lazer tarayıcı ile ölçülür. Profil, iki zıt taraftan eş zamanlı olarak matkapatılır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Profil Uzunluğu 3000 - 12000 mm
Profil kesit boyutları 50 x 50 mm - 300 x 300 mm
Delme ve diş açma Ø 6 - 24 mm, M6 - M12, otomatik takım değişimi

Çelik Yapılar için Otomatik Düz Malzeme İşleme
DS serisi, düz malzeme işleme için kapsamlı otomatik seçenekler sunar. Kaynak kenarı hazırlığı için delme, düz ve eğimli kesme (50°'ye kadar), oksijenle kesme, diş açma, çentik alma ve gelişmiş tarama ve işaretleme yeteneklerini sunar. Standart çalışma alanı boyutları 6.000 x 2.000 mm'ye kadar uzanır.
DS-B: Otomatik Boş Profil Delme ve İşaretleme
DS serisi içinde özel bir versiyon olan DS-B, kare veya dikdörtgen boş profillerin otomatik çift taraflı delme, diş açma ve mikro-perfüzyon işaretleme konularında üstün bir performans sergiler. İki adet 6 takım pozisyonlu kule başlığına sahip döner matkap desteği, Ø 24 mm'ye kadar delme ve M12'ye kadar diş açma işlemlerini gerçekleştirir. Bu makine, 12 metreye kadar uzunluktaki ve 300 x 300 mm'ye kadar boş kesitleri verimli bir şekilde işler ve tamamen otomatik olarak malzeme yükleme, besleme ve boşaltma işlemlerini gerçekleştirir.
Yüksek Derecede Otomatikleştirilmiş Üretim Çözümü
DS serisi, üretimde zaman ve maliyet açısından verimlilik sağlayan etkileyici bir otomasyon seviyesini temsil eder. Plakaların otomatik yüklenmesi, işlenmiş parçaların boşaltılması ve artık malzemenin ayrılması süreci optimize eder. Makinenin modüler tasarımı, robotik yardımla sıralama dahil olmak üzere özelleştirilebilir boşaltma işlemlerine olanak tanır. İşletimi, yerel ERP sistemleri ile sorunsuz entegrasyon sağlayabilen MicroStep'in CyberFab" Manager yazılımıyla kolaylaştırılır.

DS-B, kare veya dikdörtgen kesitli hohlprofillerin çift taraflı yüksek verimlilikte matkaplanması ve diş açma işlemleri için tasarlanmıştır.
Projenizle İlgili Detayları Konuşmak İçin Bize Ulaşın

+90 549 674 10 30