DS

DS

DS, otomatik plaka besleme ve çıkışta otomatik parça sıralama olanağıyla yüksek verimli delme ve kesme için tasarlanmıştır. Levha işleme hattı, yüksek hassasiyetli parçalar için özel olarak yapılmış yapısal çelik uygulamaları için kullanılır, örneğin bağlantı elemanları, köşebentler ve kenar plakaları. Makine, fabrika iş akışında yüksek otomasyon seviyesi için tasarlanmış olup belirli tipte flanşlı parçalar için zaman ve maliyet açısından etkili bir üretim çözümüdür. Sistem, parça sıralama ve bir sonraki üretim adımında yardımcı olmak için robotik manipülatörler de dahil olmak üzere çeşitli sıralama seçenekleriyle isteğe bağlı olarak genişletilebilir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Standart levha ölçüleri 4 x 2 m, 6 x 2 m, 12 x 2 m
Malzeme kalınlık aralığı 3 - 40 mm
Maks. takım istasyon sayısı 4
Plazma ile kesilebilen maks. malzeme kalınlığı Kavrama kapasitesine ve plazma kaynağına göre değişir
Oksijenle kesilebilen maks. malzeme kalınlığı Kavrama kapasitesine göre değişir
Eğik kesim var (aksesuarlara bakınız)
Boru kesimi yok
Delme ve diş açma Ø60 mm'ye kadar
Pozisyonlama hızı Maksimum 62 m/dak
İki yönlü tekrarlanabilirlik 0.05 mm/m

Çelik yapılar için düz levhaların otomatik işlenmesi
DS serisi düz levhalar için çeşitli otomatik işleme seçenekleri sunar. Matkaplama, düz kesim ve kaynak kenarı hazırlığı için 50"ye kadar eğik kesim, oksijenle kesim, diş açma, kontratama yapma ve tarama ve işaretleme gibi işlemler mümkündür. Standart çalışma alanı boyutu maksimum 6.000 x 2.000 mm'dir.

DS-B: Hohlprofilin otomatik matkaplanması ve işaretlenmesi
DS-B serisi, DS makinesinin özel bir versiyonu olup, kare veya dikdörtgen kesitli hohlprofilin otomatik çift matkaplanması, diş açma ve mikro-perküsyon işaretleme için tasarlanmıştır. Makinenin çalışma alanı, 12 mm'ye kadar matkaplama ve M12'ye kadar diş açma kapasitesine sahip her biri 6 takım pozisyonuna sahip iki kule başlıklı döner matkaplama desteğinden oluşur. Makine, 12 metreye kadar uzunluktaki 300 x 300 mm'ye kadar hohlprofil işleyebilir. Malzeme yükleme, besleme ve boşaltma tamamen otomatiktir.

Yüksek otomasyon derecesi
Zaman ve maliyet etkin bir üretim çözümü olarak, DS serisi yüksek bir otomasyon derecesine sahiptir. Levhaların kesim bölgesine yüklenmesi, işlenmiş parçaların boşaltılması ve artık malzemenin ayrılması tamamen otomatiktir. Makinenin modüler tasarımı, robotlar tarafından sıralama dahil boşaltma sürecini özelleştirmeyi mümkün kılar. Ayrıca, makine MicroStep'in üretim yönetim yazılımı CyberFab" Manager ile çalışır ve yerel ERP sistemine bağlanabilir.

DS, otomatik plaka besleme ve çıkışta otomatik parça sıralama olasılığıyla yüksek verimli delme ve kesme için tasarlanmıştır.
Projenizle İlgili Detayları Konuşmak İçin Bize Ulaşın

+90 549 674 10 30