HABERLER & BLOG

post-image

FADEXIM, MICROSTEP'in Türkiye temsilcisi oldu

Montaj hatlarının köklü Türk entegratörü, portföyüne kesme teknolojilerini ekliyor.

MicroStep, yılların deneyimine ve uluslararası ortaklıklara sahip bir Türk üretici olan Fadexim ile resmi bir ortaklık kurduğunu duyurmaktan mutluluk duyar. Şirket, sac ve hammaddelerin kesilmesi, taşınması ve depolanması için montaj hatları tasarlama, üretme ve entegre etme konusunda uzmanlaşmıştır.

Fadexim, 700'den fazla proje ve kurulumdan oluşan geçmişiyle, MicroStep'in geniş ürün yelpazesini ve teknolojik bilgisini tamamlamak için uzmanlığını getiriyor. Şirketler birlikte, Türk müşterilerine MicroStep'in son teknoloji kesme, otomasyon ve akıllı üretim teknolojilerini sağlamayı hedefliyor.

Bu işbirliği, Türk müşterilerimizi güçlendirecek ve birinci sınıf ekipman seçimine erişim sağlayacak. İhtiyaç ister kompakt, bağımsız bir makine isterse gelişmiş teknolojilere sahip kesim makineleri, malzeme taşıma çözümleri ve yazılımı kapsayan tam otomatik bir üretim sistemi olsun, Türkiye'deki müşterilerimizin üretim yeteneklerini geliştirmek amacıyla her gereksinimi yüksek kaliteli ekipmanlarla karşılamaya ve müşterilerimize en üst düzey teknoloji çözümleri sunmaya hazırız.

Fadexim'e MicroStep ailesine hoş geldiniz diyoruz!


Projenizle İlgili Detayları Konuşmak İçin Bize Ulaşın

+90 549 674 10 30