MICROMILL

MICROMILL

MicroMill makineleri, yüksek devirli mil yardımıyla hafif metallerin, plastiklerin ve ahşapların 3D CNC freze işlemleri için tasarlanmıştır. Makinelerin mekanik yapısı, daha büyük boyutlardaki parçalar da dahil olmak üzere düz parçaların şekillendirilmesi için uygundur. MicroMill'in sağlam çerçevesi, çift taraflı tahrikli gantri ve lineer kılavuz sistemi kullanılarak, makine çeşitli şekillendirme işlerinde çok iyi dinamik özelliklerini kanıtlar. Malzeme, mekanik kelepçelerle masaya sabitlenebilir veya vakum kelepçeleme sistemiyle MDF bir tabak üzerinde konumlandırılabilir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Çalışma alanı 3,000 x 1,500 mm
3,000 x 2,000 mm
4,000 x 2,000 mm
Çalışma yüksekliği 100 mm (isteğe göre 150 mm )
Maksimum araç istasyonu sayısı 1
Boru kesim yok
Freze mili 3.8 - 10 kW, 24,000 d/dak'ya kadar
Konik tutucu tipi ISO30
Konumlandırma hızı (XY) maksimum 56 m/dak
İki yönlü tekrarlanabilirlik 0.03 mm/m

Çeşitli Malzemeler İçin Hassas Yönlendirme Çözümü
Hafif metaller, plastikler, teflon ve ahşap üzerinde hassas kontur yönlendirme için MicroMill-V ile üstün bir çözüm elde edin. Bu çok yönlü yönlendirici, daha büyük düz parçaların şekil işleme işlerini hassas yüzdeliklerle ele alırken, sorunsuz işlem için 8 araçlı bir otomatik araç değiştirme sistemi sunar.
Dinamik Performans ve Çeşitlilik
56 m/dak hıza kadar olan konumlandırma hızlarından yararlanın. Güçlü makine gövdesi, dijital AC sürücüler, planet dişliler ve tüm eksenlerde yüksek hassasiyetli lineer kılavuzlarla sağlam dinamik özellikler elde edin. 24.000 dev/dak'a kadar olan çeşitli yüksek devirli mili seçenekleri çeşitlilik sunar.
Verimli Malzeme Sabitleme ve Çalışma Alanı Optimizasyonu
Mekanik kelepçeler veya opsiyonel vakumlu sıkıştırma sistemleri ile malzeme sabitleme seçenekleri arasından seçim yapın. Optimal kullanım için, her 2 m2 sıkıştırma alanı için bir vakum pompası önerilir. Üstten emme sistemi, işlem sırasında tozu ve küçük parçaları etkili bir şekilde uzaklaştırarak güvenli bir yönlendirme deneyimi sunar.
Alan Tasarrufu Sağlayan Dikey Tasarım
MicroMill-V'nin dikey tasarımı, atölye verimliliğini maksimuma çıkarırken standart MicroMill makinelerinde bulunan dinamik özellikleri korur. Erişilebilir çalışma alanı, malzeme işleme süreçlerini kolaylaştırır ve düzenli üretim için pratik yükleme ve boşaltma imkanı sunar.

MicroMill makineleri yüksek devirli mil yardımıyla hafif metallerin, plastiklerin ve ahşapların 3D CNC freze işlemleri için tasarlanmıştır.
Projenizle İlgili Detayları Konuşmak İçin Bize Ulaşın

+90 549 674 10 30