MSBEND-E

MSBEND-E

Yeni nesil elektrikli servo MSBend-E pres, çevre dostu, hidrolik olmayan bir bükme çözümü sunmaktadır. Yenilikçi makine konsepti, verimlilik, doğruluk, esneklik ve güvenilirliği, ekolojik unsurlara büyük bir saygıyla birleştiriyor. Hidrolik preslerine kıyasla, MSBend-E serisi önemli ölçüde daha düşük enerji tüketimine, daha düşük bakım maliyetlerine, daha yüksek üretkenliğe ve gürültüsüz çalışmaya sahiptir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Standard Makine Özellikleri:
Yeni Nesil Elektrikli Servo Bükme Yöntemi
Delem Dokunmatik Ekran Kontrol Ünitesi (2D programlama, yalnızca 3D görsel)
O-Çerçeve Tasarımı (daha stabil, daha güçlü ve ram ve tabla da daha az deformasyon oluşturur)
X, R Eksenli Servo Motorlu Arka Kızak
Kayış ve Makara Tahrik Sistemi
Tüm Tabla Uzunluğu Çalışma Alanı (boğaz derinliği engeli yok)
Güvenlik Bariyeri (CE uyumlu)
Opsiyonel Makine Özellikleri:
Rolleri Pnömatik veya Hidrolik Üst Araç Kavrama Sistemi
CNC Sac Takip Sistemi (Her biri için 125 kg taşıma kapasitesi)
X1-X2,R1-R2,Z1-Z2 Eksenli CNC Çift Kılavuzlu Arka Kızak Sistemi
Merkezi Yağlama
DA-Offline Bükme Sıralama ve Simülasyon Yazılımı
Teknik Özellikler:
Bükme kuvveti 40 - 100 ton
Bükme uzunluğu 1530 - 3050 mm
Sütunlar arası mesafe 1790 - 3350 mm
Strok 240 mm
Aydınlık açıklığı 505 mm
Boğaz derinliği O Çerçeve
R ekseni hareketi 160 mm
Y ekseni hızı 75 - 170 mm/sn
X ekseni hızı 800 mm/sn
Motor hızları 11 kW
Genişlik 1850 mm
Yükseklik 2525 mm
Ağırlık 4800 - 7200 kg

Kaliteli İmalat İçin Hassas Kontrollü Presler

Kullanıcı dostu dokunmatik ekranlı son teknoloji DELEM CNC kontrol ünitesi ile donatılmış preslerimiz, programlama ile üretim arasında sorunsuz geçiş sunar. Optimize edilmiş kullanıcı arayüzü, operatörlerin ihtiyaç duydukları önemli fonksiyonları hassas bir şekilde yerleştirerek ergonomik bir kullanım sağlar. Kontrol paneli dolaba entegre edilebilir veya esnek, tamamen ayarlanabilir bir kol üzerine monte edilebilir, böylece kullanım kolaylığı artar.

Üstün Performans için Sağlam Tasarım

Preslerimiz, yük altında eğilmeyi minimize etmek için tasarlanmış sert mono-blok makine çerçevesiyle övünür. Çelikten yapılan çerçeve, kaynak sonrası titiz ultrason kontrollerine ve stres giderme işlemlerine tabi tutulur. Titizlikle işlenmiş referans yüzeyler ve bağlantı delikleri istisnai hassasiyet sunar.

Gelişmiş CNC Kontrollü Arka Gönye

CNC kontrollü ve servo motorlu arka gönyeye sahip preslerimiz, malzeme hizalamasında hassas pozisyon ayarlamaları yaparak üstün nitelikli parçalar elde etmenizi sağlar. Geniş tasarım, artan boşluğa ihtiyaç duyan parçaları kolaylıkla üretebilmenizi sağlar; aynı zamanda harici ram kasa, sütunlar arasındaki boş alanı genişletir.

Verimli Konik Sistem

Konik sistem, tabla ortasında ayarlanabilir bir konik oluşturarak zaman alıcı seviyeleme işlemlerini ortadan kaldırır. Preslerimiz, manuel veya CNC kontrollü konik sistemler sunar. CNC kontrollü seçenekte, konum ve ayarlamalar parça verilerinden otomatik olarak hesaplanır ve CNC kontrolü üzerinden yönetilir, böylece imalat süreci kolaylaşır.

Yeni nesil elektrikli servo MSBend-E pres, çevre dostu, hidrolik olmayan bir bükme çözümü sunmaktadır. Yenilikçi makine konsepti, verimlilik, doğruluk, esneklik ve güvenilirliği, ekolojik unsurlara büyük bir saygıyla birleştiriyor.
Projenizle İlgili Detayları Konuşmak İçin Bize Ulaşın

+90 549 674 10 30