MSBEND-S

MSBEND-S

MSBend-S serisi preslerimiz, üretkenliği maksimize etmek ve birim maliyetini düşürmek amacıyla tasarlanmıştır. Yılların deneyimine dayalı tasarım yenilikleri, yaklaşma, kırma, geri dönüş ve arka gönyede daha hızlı hızlar elde edilmesini sağlamıştır. Makine, yük altında minimum eğilme sağlayan sağlam bir mono-blok çerçeveye sahiptir. Senkronize çift silindirler ve valfler, yüksek kaliteli, hassas eğilmeler için düzgün ve istikrarlı ram hareketini garanti eder, doğruluk 0,01 mm'ye kadar. MSBend-S serisi preslerimiz aydınlığı, stroku ve boğaz derinlikleri özellikle uzun araçlar için tasarlanmıştır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Standart Makine Özellikleri:
Delem Dokunmatik Ekran Kontrol Ünitesi (2D programlama,sadece 3D görsel)
X, R Eksenleri Servo Motorlu Arka Gönye
Otomatik CNC Motorlu Taçlama Sistemi
ST44 Rijit Mono Blok Çelik Gövde
Avrupa Tarzı Üst Takım ve Alt Takım
Kontrol Ünitesi Kolunun Yukarı Aşağı Hareket Edebilme Özelliği
Güvenlik Bariyeri (CE uyumlu)

Opsiyonel Makine Özellikleri:
Rolleri Pnömatik veya Hidrolik Üst Takım Sıkma Sistemi
CNC Sac Takip Sistemi (125/250 kg taşıma kapasitesi)
Park Alanı Uzunluğu Genişletme
X1-X2,R1-R2,Z1-Z2 Eksenleri CNC Çift Kılavuzlu Arka Gönye Sistemi
2 Kameralı Motorlu Lazer Açı Ölçüm Cihazı
Robotik Manipülatör
Teknik Özellikler:
Bükme kuvveti 40 - 600 ton
Bükme uzunluğu 1250 - 6100 mm
Sütunlar arası mesafe 1070 - 5100 mm
Strok 210 - 500 mm
Aydınlık aralığı 455 - 620 mm
Boğaz derinliği 410 - 500 mm (O Çerçeve)
Y ekseni hızı 80 - 170 mm/sn
X ekseni hızı 800 mm/sn
Motor gücü 4 - 37 kW
Yağ tankı kapasitesi 80 - 500 litre
Uzunluk 4676 mm
Genişlik 1600 - 2250 mm
Yükseklik 2250 - 4100 mm
Ağırlık 3500 - 55000 kg

Hassas Kontrollü Presler için Yüksek Kaliteli Üretim

Son teknoloji DELEM CNC kontrol ünitesiyle donatılmış kullanıcı dostu dokunmatik ekranlı preslerimiz, programlama ile üretim arasında sorunsuz geçiş sağlar. Optimize edilmiş kullanıcı arayüzü, operatörlerin ihtiyaç duyduğu temel işlevleri tam olarak yerine getirerek ergonomik bir işletim sunar. Kontrol paneli dolaba entegre edilebilir veya esnek ve tamamen ayarlanabilir bir kol üzerine monte edilebilir, bu da kullanım kolaylığını artırır.

Üstün Performans için Sağlam Tasarım

Preslerimiz, yüke maruz kaldığında deformasyonu minimize etmek için tasarlanmış sağlam bir mono-blok makine gövdesine sahiptir. Çelikten yapılan gövde, kaynak sonrası titizlikle ultrason kontrolünden geçirilir ve stres giderme işlemlerine tabi tutulur. Özenle işlenmiş referans yüzeyleri ve bağlantı delikleri olağanüstü hassasiyet sunar.

Gelişmiş CNC Kontrollü Arka Gönye

CNC kontrollü ve servo motorlu arka gönye ile preslerimiz, malzemenin doğru hizalamasını garanti etmek için otomatik olarak pozisyonları ayarlar ve sonuçta üstün kaliteli bitmiş parçalar elde edilir. Geniş tasarım, artan boşluğa ihtiyaç duyan parçalara yer açar, ayrıca dış sütunlar arasında alan açar.

Verimli Taçlama Sistemi

Taçlama fonksiyonu, masaın merkezine ayarlanabilir bir taç oluşturarak zaman alıcı ayarlama ihtiyacını ortadan kaldırır. Preslerimiz, manuel veya CNC kontrollü taçlama sistemleri sunar. CNC kontrollü seçenekte, konum ve ayarlar parça verilerinden otomatik olarak hesaplanır ve CNC kontrolü üzerinden yönetilir, bu da üretim sürecini optimize eder.


MSBend-S serisi preslerimiz, üretkenliği maksimize etmek ve birim maliyetini düşürmek amacıyla tasarlanmıştır. Yılların deneyimine dayalı tasarım yenilikleri, yaklaşma, kırma, geri dönüş ve arka gönyede daha hızlı hızlar elde edilmesini sağlamıştır.
Projenizle İlgili Detayları Konuşmak İçin Bize Ulaşın

+90 549 674 10 30