MSF COMPACT

MSF COMPACT
MSF Compact, MSF serisinin dinamik özelliklerinden herhangi birini göz ardı etmeyen güçlü ve maliyet etkin bir fiber lazer kesim makinesidir. Tek bir kesim başlığıyla yüksek kesim hızlarında son derece hassas parçaların üretimi için tasarlanmış olup, şaşırtıcı derecede düşük bakım ve işletme maliyetlerine sahiptir. Makine, rahat yükleme/boşaltma sağlamak için kabin içinden makinenin önüne doğru çekilen tam teleskopik tek ızgara sistemi ile donatılmıştır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Makine boyutları 1x2m, 1.25x2.5m, 1.5x3m
Maks. takım istasyonu sayısı 1 (yalnızca 2D kesim)
Maks. malzeme kalınlığı lazer güç kaynağına göre değişir
Maks. lazer güç kaynağı 8 kW
Eğik kesim yok (yalnızca MSF Pro ve MSF Max'ta mevcut)
Boru kesimi yok
Delme ve diş açma yok
Pozisyonlama hızı (XY) maksimum 183 m/dak
İki yönlü tekrarlanabilirlik 0.03 mm/m

Hassas Kesim Çözümü

MSF Compact'i tanıtmaktan mutluluk duyarız; çeşitli malzemelerde hassas kesim için tasarlanmış güçlü ve kompakt bir lazer kesim makinesi. Sağlam tasarımı ve gelişmiş özellikleri, parçalar ve kontürlerde olağanüstü bir hassasiyet sunar.

Sağlam ve Dinamik Tasarım

Yüksek hızlı geçiş için olağanüstü tork direncine sahip gantrileri içeren makine, 15 mm'ye kadar levha yüklemek için uygun olan kompakt, manuel olarak çıkarılabilen bir kesim masasına sahiptir. Tüm eksende bulunan burçlar, kılavuzları kirlenmeye karşı korur.

Gelişmiş Kontrol Özellikleri

MSF Compact, otomatik malzeme kenar algılama, dinamik delme, DynaFly kesme, Akıllı Z Hareketi, çarpışma önleme, otomatik nozul temizleme gibi gelişmiş kontrol özellikleriyle donatılmıştır ve bu özellikler aracılığıyla optimizasyon sağlanır.

Yüksek Ekonomik Verimlilik

Bu makine, düşük güç tüketimi, daha hızlı kesim hızları, kolay bakım, lazer ışını oluşturmak için gaz gereksinimi olmaması, minimum yer kaplaması ve açıldıktan hemen sonra kullanıma hazır olma gibi ekonomik avantajlar sunar (Tak & Çalıştır).

Kalite İle Kompakt

Farklı çalışma alanı boyutlarında mevcut olan MSF Compact, kompakt yapısına rağmen yüksek kaliteli kesim sunar. Manuel olarak çıkarılabilen kesim masası, yükleme sürecini basitleştirir.

En İyi Kalitedeki Bileşenler

Makine, IPG, THERMACUT, Panasonic, Stöber, ATLANTA ve BOSCH Rexroth gibi önde gelen markaların kaliteli bileşenlerini kullanarak mükemmel kesim sonuçları ve uzun vadeli güvenilirlik sağlar.

MSF Compact, MSF serisinin dinamik özelliklerinden hiçbirini göz ardı etmeyen güçlü ve maliyet etkin bir fiber lazer kesim makinesidir. Yüksek hassasiyette parçaların üretimi için tasarlanmış olup, ...
Projenizle İlgili Detayları Konuşmak İçin Bize Ulaşın

+90 549 674 10 30