MSFCUT

MSFCUT

Fiber lazer kesim makinesi MSF Cut, MicroStep'in MSF lazer makine serisinin doğal dinamiklerini korurken iyi bir fiyat-performans oranı sunuyor. Yüksek kesim hızlarında yüksek kesim hassasiyeti ve düşük işletme ve bakım maliyetleri ile dikkat çekiyor. Makine, malzeme işleme sürecini optimize etmeye yardımcı olan otomatik bir servis masası ile donatılmış durumda. MSF Cut, varsayılan olarak 24 inçlik bir ekran arayüzüne sahiptir ve makinenin işleyişine dair mükemmel bir genel bakış sunar. Ayrıca, kesme işlemi için kesme aracı hareketinin optimize edilmesi, kesim alanında levha metalin üzerini kaplayan koruyucu plastik filmi otomatik olarak kaldırma veya kesme kafasındaki malzeme mesafe sensörünün otomatik kalibrasyonu gibi ileri düzey düz kesme işlevlerini içerir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Makine boyutları 3 x 1.5 m; 4 x 2 m; 6 x 2 m
Maks. takım istasyonu sayısı 1 (yalnızca 2D kesim)
Maks. malzeme kalınlığı lazer güç kaynağına göre değişir
Maks. lazer güç kaynağı 15 kW
Eğik kesim yok (yalnızca MSF Pro ve MSF Max'ta mevcut)
Boru kesimi yok
Delme ve diş açma yok
Pozisyonlama hızı (XY) maksimum 180 m/dak
İki yönlü tekrarlanabilirlik 0.03 mm/m

Hassas Fiber Lazer Kesim
MSF Cut, çeşitli malzemeler ve konturlar için uygun olan yüksek kaliteli ve verimli 2D lazer kesim sunuyor. 3.000 x 1.500 mm ile 6.000 x 2.000 mm arasında değişen üç farklı boyutta mevcut olup standart ve büyük levha boyutlarına uygun çalışma alanları sunar.
Üstün Kaliteli Parçalar
IPG, nLight, THERMACUT, Panasonic ve BOSCH Rexroth gibi tanınmış markaların yer aldığı MSF Cut, tutarlı, güvenilir kesim sonuçları için üstün kaliteli bileşenler ve dinamik hareket kontrolü sunar.
Otomatik İşlevsellik
Otomatik servis masasıyla donatılmış olan makine, iki çalışma pozisyonunda malzemelerin eş zamanlı kesilmesini ve boşaltılmasını/yüklenmesini kolaylaştırır. Dijital kontrolü, çevre dostu işlemler için emiş verimliliğini artırır.
Mükemmel Kesim Kalitesi
MSF Cut serisi, gelişmiş işlem kontrol sistemi ve DynaFly özelliği sayesinde ızgara veya yay gibi ayrıntılı noktalarda bile pürüzsüz kenarlar sunarak çeşitli malzemeler için istisnai kesim kalitesi elde eder.
Otomasyon ve Bağlantı
MSF Cut, MSLoad, MSTower ve MSSort sistemleri de dahil olmak üzere MicroStep'in otomatik işleme seçenekleriyle uyumludur ve CyberFab Manager ile Smart Factory ve Endüstri 4.0 çerçevelerinde kapsamlı üretim yönetimi ve bağlantı sağlar.
Verimli İşlemler ve Gelişmiş Özellikler
Otomatik malzeme tespiti, dinamik delme, Akıllı Z Hareketi, çarpışma önleme, nozzle temizleme gibi gelişmiş özelliklerle donatılan MSF Cut serisi, verimli, kesin ve otomatik işlemler sağlar.

Fiber lazer kesim makinesi MSF Cut, MicroStep'in MSF lazer makine serisinin doğal dinamizmini korurken iyi bir fiyat-performans oranı sunar. Yüksek kesim hassasiyeti ve hızlı üretim yetenekleriyle etkileyici bir performans sunar.
Projenizle İlgili Detayları Konuşmak İçin Bize Ulaşın

+90 549 674 10 30