PROFILECUT

PROFILECUT

ProfileCut, çelik yapıların üretimi için özel olarak tasarlanmış bir değişken makinedir. Opsiyonel boru, dikdörtgen profil ve levha kesme bölgelerinin yanı sıra I, U veya L gibi yapısal profillerin kesimi için özel bir bölgeye sahiptir. Kirişin istenen noktalarında kesin bölümlemeyi ve kesimlerini sağlamak için, makine, kesilecek profilin kesin şeklini ölçmek için bir lazer tarayıcıyla donatılmıştır. Bu sayede kontrol sistemi, takımın hareketini profilin gerçek şekline göre ayarlayabilir. Ayrıca, makine kirişlerde delme ve işaretleme işlemleri de sunmaktadır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Çalışma uzunluğu 1500 - 50000 mm
Çalışma genişliği 1500 - 8000 mm
Maksimum takım istasyonu 6 (8 oksigaz)
Plazma kesiminde maksimum malzeme kalınlığı plazma kaynağına göre değişir
Oksijenle kesimde maksimum malzeme kalınlığı 300 mm
Eğik kesim var (aksesuarlara bakınız)
Boru Kesim Ø 100 - 1500 mm, maksimum 12 t
İçi boş profil kesimi 100 x 100 - 600 x 600 mm
H-profil kesimi maksimum HEB 1000
Delme ve dişleme işlemi Ø 4 - 40 mm, M4 - M33,  otomatik takım değişimi
Pozisyonlama hızı maksimum 23 m/dak

Çok Yönlü İşleme Kapasitesi:
  • HEB 1000'e kadar ve 24.000 mm uzunluğa kadar kirişleri işler, çeşitli kiriş tiplerini, yuvarlak boruları, boş kesitleri, kubbeleri ve levhaları karşılar.
Gelişmiş Eğim Kesim:
  • Torch eğimi 120°'ye kadar olan 3D rotatör, tam kiriş işleme, kontur kesimi ve hassas açıklıklar sağlar. ACTG* özelliği doğruluğu, kolay kurulumu ve minimum bakımı garanti eder.
Doğru Kiriş Şekli Ölçümü:
  • Kesilecek yerde profilin tam şeklini ölçmek için 3D lazer tarayıcıyla donatılmıştır, doğruluk için ayarlamalar yapılabilir.
Verimli Yükleme Sistemi:
  • Geniş açık yükleme alanı ağır kirişlerin destek silindirlerine güvenli ve kolay bir şekilde yüklenmesini sağlar, hazırlık süresinden tasarruf edilir.
Geniş Yapılandırma Seçenekleri:
  • Levha veya kubbe kesim alanlarına genişleyebilen, oksijen yakıcı kesim, delme, diş açma, çapaklama veya işaretleme gibi çeşitli teknolojileri entegre ederek evrensel yapısal çelik üretimi sağlayan çok yönlü bir makinedir.
Otomasyon Yetenekleri:
  • Taşıma sistemleri ve CyberFab* Manager yazılımı aracılığıyla tamamen otomatik çalışma, yükleme, şekil tespiti, program yürütme, parça boşaltma ve ERP sistemleriyle sorunsuz entegrasyon için veritabanı güncellemelerini yönetir.

ProfileCut, çelik yapıların üretimi için tasarlanmış değişken bir makinedir. Opsiyonel boru, dikdörtgen profil ve levha kesme bölgelerinin yanı sıra yapısal profillerin kesimi için özel bir bölgeye sahiptir.
Projenizle İlgili Detayları Konuşmak İçin Bize Ulaşın

+90 549 674 10 30