RAYLI TRANSFER ARABASI (RTC)

RAYLI TRANSFER ARABASI (RTC)

Raylı Transfer Arabaları, endüstriyel tesislerdeki ağır ve geometrik olarak zorlu yüklerin etkin, güvenli ve hassas bir şekilde taşınması için özel olarak tasarlanmış yenilikçi çözümler sunar. 1 tondan 250 tona kadar taşıma kapasitesine sahip bu transfer arabaları, üretim hatları arasında dikey hareketi en etkin ve hızlı şekilde gerçekleştirmek için özel olarak tasarlanmıştır.

Hızlı ve güvenli malzeme aktarımına ihtiyaç duyulan üretim hatları arasında düz bir hat üzerinde taşıma işlemi sağlarlar. Uzaktan kumandalı veya otonom kontrol seçenekleri ve farklı motor seçenekleriyle kişiselleştirilebilen transfer arabaları, dayanıklı tasarımları ile uzun ömürlü, müşteri ihtiyaçlarına tam olarak cevap verecek şekilde, iş sağlığı ve güvenliği standartlarına uygun olarak tasarlanmaktadır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Kapasite

1 tondan 250 tona kadar

Güç Kaynağı

Yaylı tambur, Bus-Bar, Kablo taşıyıcı, Akü, Dizel

Hız

60 m/dk’ya kadar

Motorlar

AC / DC elektrik motoru, Hidrolik / Pnömatik aktüatör

Hareket

Tüm Tekerler

Yükleme Tablası

İsteğe özel ebatlar

Teker Tipi

Çelik / döküm teker

Güvenlik

Lazer ve ultrasonik sensör, tampon

Kontrol

Uzaktan kumandalı / Otonom

Boyutlar

İsteğe özel ebatlar

Belgelendirme

ISG Yönetmeliği
EN standartları
CE belgeli

GENEL ÖZELLİKLER

  • Uzaktan Kumanda
  • Yüke Özel Üst Tabla Tasarımı
  • Ergonomik Tasarım
  • Çarpışma Önleyici Güvenlik Sistemi
  • Zemine Uygun Tekerlek Seçenekleri
  • Hidrolik Kaldırma Sistemleri (Opsiyonel)
  • Yük Döndürme Sistemleri (Opsiyonel)

Fada geçmişten günümüze kadar, Demir-Çelik Sektörü ve Çelik Servis Merkezleri için Bobin Taşıma ve Sac Taşıma Arabaları; Otomotiv, Lojistik Sektörleri için Kalıp Taşıma Arabaları; Beton Blok Üretimi Sektörü için Beton Travers Transfer Arabaları ve Beton Parça Taşıma Arabaları; Lojistik, Raylı Sistemler ve Treyler İmalatı Sektörleri için Tanker Taşıma Arabaları, Vagon Transfer Arabaları; Enerji Sektörü İçin Rüzgar Türbini ve Kanat Transfer Arabaları; Trafo İmalatı Sektörü için Transformatör Taşıma Arabaları, Trafo Transfer Arabaları; Tersanecilik Sektörü için Gemi Parçaları Transfer Arabaları, Yat ve Gemi Taşıma ve Transfer Arabaları konularında çeşitli çalışmalar yapmaktadır.
Projenizle İlgili Detayları Konuşmak İçin Bize Ulaşın

+90 549 674 10 30