STANDART ÇEVİRİCİLER (SR)

STANDART ÇEVİRİCİLER (SR)
Kapasite: 40 tona kadar
Hız: 0,1 - 1 d/dk
Kontrol: Kablolu / Uzaktan kumandalı
Güvenlik: Çeşitli sensörler
Tasarım: İsteğe özel ebatlar

Belgelendirme:

  • İSG yönetmeliği
  • EN standartları
  • CE belgeli

Kaynak Pozisyonleri ile Üretkenliği Artırın ve Güvenliği Sağlayın

Çeşitli çalışma ortamlarında verimlilik ve dayanıklılık için tasarlanmış kaynak pozisyonlayıcılarının çeşitli bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Tümü %100 çelikten imal edilen modellerimiz zorlu koşullara dayanarak geniş bir sağlamlık yelpazesi sunuyor.
Pozisyonlayıcılarımız ve kelepçelerimiz ayarlanabilir dönüş hızları ve yüksek açılı dönüşlerle donatılmıştır, bu da operatörlerin kaynak uygulamaları için parçaları manipüle etmelerini sağlar. Ağır yükler için sağlam beşik pozisyonlayıcılardan 40 tona kadar yükleri taşıyabilen serbest duran kaynak pozisyonlayıcılara kadar seçeneklerimiz çeşitli ihtiyaçlara uygun olarak tasarlanmıştır.

Kaynak Pozisyonlerlerimiz Neden Tercih Edilmeli?

Pozisyonerlerimiz işlemleri optimize eder, zaman ve maliyet tasarrufu sağlar, üretkenliği artırır ve operatör yorgunluğunu azaltır. Dünya çapında en son teknolojilere hakim kaynak otomasyonu uzmanları ekibine erişin! Kaynak pozisyonerleri, manipülatörler, döner tablalar veya rotatörler ihtiyacınız olsun, uzmanlığımızla küresel ekipman ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.
Her pozisyoner, uzaktan kumanda ve gelişmiş güvenlik önlemleriyle operatör güvenliğini öncelikli hale getirir.
Kaynakçılarınıza en üstün ekipmanları sağlayın ve üretimde önemli bir artışı gözlemleyin. Kaynak pozisyonerimiz, ESW şerit kaplama ve SAW kaynağı gibi süreçlere sorunsuz entegre olur, depozisyon oranlarını artırır ve seyrelme oranlarını azaltarak performansı geliştirir.

Rotasyon ve Pozisyonlama Sistemleri, müşterilerinin ağır ve geometrik olarak zorlu iş parçalarını döndürmek için akıllı, esnek, ergonomik ve güvenli çözümler sunar. Bu ürün grubunda üretilen rotatörler, zincir döndürme sistemleri ve kaynak pozisyonlayıcıları, iş parçalarını hassas bir şekilde konumlandırır ve iş akışını hızlandırır. Ergonomik ve güvenilir yapısıyla, müşterilerin dönme ihtiyaçlarına uygun sistem çözümleri sunar.
Projenizle İlgili Detayları Konuşmak İçin Bize Ulaşın

+90 549 674 10 30