Teknik DestekFadexim olarak, anahtar teslim projelerimiz yanı sıra satış sonrası desteğimizle uzun vadeli bir iş ortağı olma yolunda emin adımlar atıyoruz. Müşteri memnuniyetini temel ilke edinerek, endüstriyel alanda yaşanabilecek iş duraklamalarını minimuma indirmek amacıyla geniş kapsamlı hizmetler sunuyoruz.

Makinelerimizin sürekli en yüksek performansta çalışabilmesi için uzman ekiplerle önleyici bakım hizmetleri ve düzenli bakım sözleşmeleri sunuyoruz. Bu sayede, siz işletmenizdeki üretim süreçlerine odaklanırken biz araçlarınızın maksimum verimle çalışır olmasını sağlıyoruz.

Teknolojideki ilerlemeler sayesinde, makinenizin gerçek zamanlı izlenmesi ve sorunların anında tespiti için sunduğumuz Uzaktan yardım hizmetiyle dünya genelinde anında destek sağlıyoruz. Bu hızlı ve maliyet etkin destek, iş durmalarını en aza indirerek verimliliği artırmaktadır.

Problemin uzaktan çözülemediği durumlarda, özel destek teknisyenlerimiz ve yerel iş ortaklarımız ile operasyonel sorunları hızlı bir şekilde çözmekteyiz.

Makinelerimizin kullanım ömürleri boyunca yedek parça temini ile işletmenizin kesintisiz çalışmasını sağlıyoruz. Özel parçaların stokta bulunamadığı durumlarda dahi, müşterilerimize olası gecikmeleri önleyecek öneriler sunarak destek olmaktayız.


Projenizle İlgili Detayları Konuşmak İçin Bize Ulaşın

+90 549 674 10 30