WATERCUT

WATERCUT

Yüksek basınçlı su jeti veya su jeti ile plazma kesimin kombinasyonuyla metal ve metal olmayan malzemelerin 2 boyutlu kesimi için tasarlanmış son derece hassas ve güvenilir bir su jeti kesim makinesidir. Tek bir takım istasyonunun yanı sıra WaterCut, 1200 mm dış açıklığı olan çoklu takım istasyonuyla da donatılabilir ve aynı Z ekseninde 4 su jeti taşıyabilir veya sandviç malzemelerin delinmesi için küçük bir matkap ünitesi kullanılabilir. Yüksek kaliteli kesim yüzeyine ulaşabilme olanağına sahip hassas bir teknolojidir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Makina boyutları 1.5 x 1.5 m; 1.5 x 3.0 m; 2.0 x 3.0 m; 2.0 x 4.0 m
Maks. takım istasyonu sayısı 2
Sujetiyle kesilen malzemenin maksimum kalınlığı 150
Eğimli kesim var
Boru kesim yok
Pozisyonlama hızı maksimum 56 m/dak
İki yönlü tekrarlanabilirlik 0.05 mm/m

İnce Kontürler, Termal Stres Yok:
Santimetre cinsinden hassasiyetle, 150 mm'ye kadar termal stres olmadan çeşitli malzemeler üzerinde yüksek hassasiyetli kesimler yapabilir, hassasiyeti yüzeyden yüzde yüzlük ölçeğine kadar sağlayabilir.

Kesim Çeşitliliği:
6.200 bara kadar yüksek basınçlı teknolojiyle taş, çelik, cam, kauçuk, ahşap ve sandviç malzemeleri kesme yeteneğine sahiptir.

Uzun Ömürlü Bileşenler:
Paslanmaz krom kaplama ve sızdırmaz kaplamalar, lineer kılavuzları aşınmaya karşı korur, daha uzun bir ömür ve korozyona ve toza karşı dayanıklılık sağlar

Eğik Kesim ve Takım Seçenekleri:
Otomatik kalibrasyonlu (ACTG) 45°'ye kadar eğik kesim başlıkları veya düz kesim takımı seçenekleriyle donatılmıştır. Ayrıca, ekstra esneklik için çoklu takım istasyonu veya küçük bir delme ünitesi sunar.

Etkili Su Tankı Temizliği:
Otomatik tank temizleme sistemi kullanılmış abrazyon malzemesini ve kesilmiş parça artıklarını temizler, kesinti süresini azaltır ve sürekli makine verimliliğini sağlar.

Watercut, yüksek basınçlı su jeti ile metalik ve metal olmayan malzemelerin kesilmesi için tasarlanmıştır. Yüksek kaliteli kesim yüzeyine ulaşma imkanı sunan hassas bir teknolojidir.
Projenizle İlgili Detayları Konuşmak İçin Bize Ulaşın

+90 549 674 10 30